Hizmetlerimiz


Üretim Danışmanlık Hizmetleri

Üretim Danışmanlık Hizmetleri

Kendi bünyemizde verdiğimiz Teknik Servis ve Bakım hizmetimizle işleriniz asla aksamaz. Karşılaştığınız tüm sorunlarla ilgili teknik destek ekibimizi daima yanınızda bulursunuz. Satışını yaptığımız ürünle ve diğer tüm havalı el aletleri ürünleri için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Daima Sizinleyiz...  

Biliyoruz ki iyi hizmet demek ; sizi dinleyen ve anlayan , sorunlar karşısında rasyonel çözümler üreten bir iş ortağıyla çalışmak demek. Kurulduğumuz günden bu yana satış sonrası verdiğimiz destek kalitemizden asla ödün vermedik. Yıllardır olduğu gibi..
İhtiyaç duyduğunuz her konuda bizimle çekinmeden temasa geçin ! Size yardım etmekten daima mutluluk duyan ekibimizi yanınızda bulacaksınız.

Tamir ve Bakım
Tüm havalı el aleti grubu ürünleri için teknik bakım , tamirat ve destek hizmeti

Yedek Parça Desteği
Tüm ürünlerimiz için Yedek Parça desteği

Eğitimler
Web sitemiz , telefon veya yerinde destek hizmetimiz ile ayrıntılı ürün tanıtımları ve eğitimleri ile daima yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Yerinde Destek
Sizi yerinizde  ziyaret ediyoruz. İstanbul ve Türkiye'nin  bazı bölgelerinde saha hizmetimiz ile yerinde eğitim veriyoruz. Şirket içi tanıtımlar veya bayilerimiz kanalıyla ürün yelpazemizin tüm ürünlerini sizlere sunuyoruz.